Apartamento Da Gigi Caldas
| Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Ogrzewany basen | Rekreacja Zjeżdżalnie wodne |
| Spa i relaks Łaźnia parowa Zabiegi kosmetyczne Jacuzzi Manicure Pedicure | Posiłki/Napoje Restauracja Bar przekąskowy przy basenie | Zakaz palenia Pomieszczenia dla niepalących |
| Hotel przyjazny dzieciom Bufet dla dzieci Basen dla dzieci Plac zabaw dla dzieci Sala zabaw | Klimatyzacja | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
2-pokojowy Apartamento Da Gigi Caldas Caldas Novas oferuje również łaźnię parową, saunę i gorące łaźnie publiczne, aby podnieść ogólne wrażenia z pobytu. Caldas Novas Yacht Club znajduje się tylko 1 km od apartamentu o powierzchni 75 m², a Ogrody japońskie - 25 min pieszo.
Z tego apartamentu można w 5 min dojść do centrum miasta. Park wodny leży w odległości 150 metrów.
W obiekcie zapewniono 2 łazienki. Do dyspozycji Gości jest sauna i prysznic.
Ten apartament jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię. Apartamento Da Gigi Caldas znajduje się 10 minut jazdy samochodem od lotniska Caldas Novas. Głęboki relaks zapewnią fryzjer, pedicure i manicure w obiekcie noclegowym.
- Lokalne atrakcje
- Casarao200 m
- Caldas Termas Clube400 m
- Igreja Matriz Nossa Senhora Das Dores250 m
- Park wodny700 m
- Shopping Tropical650 m
- Primeira Igreja Batista de Caldas Novas500 m
- Praca Mestre Orlando300 m
- Lenut Spa300 m
- Cine 7ª Arte350 m
- Lotniska
- Lotnisko Caldas Novas4,3 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Pomieszczenia dla niepalących
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Przyjazny zwierzętom
- Winda
- Fryzjer
- Kawiarnia
Opcje wyżywienia
- Restauracja
- Bar przekąskowy przy basenie
- Bar przekąskowy
Usługi rekreacyjne
- Ogrzewany basen
- Basen zewnętrzny
- Parasole plażowe
- Leżaki
- Rozrywka
- Słoneczny taras
- Ogród
- Sauna
- Łaźnia parowa
- Jacuzzi
- Pedicure
- Manicure
- Zabiegi kosmetyczne
- Łaźnia termalna
- Łaźnia publiczna
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Taras
- Meble ogrodowe
- Telewizor LCD
- Bufet dla dzieci
- Basen dla dzieci
- Zjeżdżalnie wodne
- Plac zabaw dla dzieci
- Sala zabaw
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Apartamento Da Gigi Caldas?
Na miejscu Goście Apartamento Da Gigi Caldas mogą zrelaksować się korzystając z łaźni parowej, jacuzzi i łaźni publicznej z gorącymi źródłami. - ❓
Czy Apartamento Da Gigi Caldas obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamento Da Gigi Caldas wyposażony jest w wyposażoną kuchnię i oferuje lodówkę. - ❓
Czy Apartamento Da Gigi Caldas ma basen?
Apartamento Da Gigi Caldas dysponuje zewnętrznym basenem.